Súťaže

Firma Carp paradise si Vás dovoľuje osloviť netradičnou, ale veľmi zaujímavou ponukou. Skôr než by ste ju náhodou zavrhli, spravte si malý prieskum okolo seba, až nie ste rybár. Odozva bude iste pozitívna. Ponúkame Vám možnosť usporiadať u nás Vaše vlastné / firemné / rybárske preteky, ktoré sa vždy tešia veľkej obľube. Budete prekvapený, koľko rybárov máte okolo seba. Firmy, ktoré ich už organizujú u nás niekoľko rokov, každoročne ich opakujú, stávajú sa tradíciou. Na akciu si viete pozvať celé vedenie, obchodných partnerov, zamestnancov, priateľov, rodinu, či známych. V dohodnutý termín je celý rybársky komplex rezervovaný len a len pre Vás a Vašich hostí.

Okrem zábavy je to aj veľká PR akcia, s možnosťou zabezpečenia médií. Môžete sa zviditeľniť v televízii, v rádiu, v novinách, časopisoch a na internete. Je to veľmi účinná reklama / skrytá za akciu /. Takáto akcia utužuje dobré vzťahy, vytvoria sa nové kontakty a na rybách sa robia najlepšie obchody. Každý je v pohode, bez stresu.

K rybárskej súťaži patrí tradične vynikajúce halászlé, guláš z diviny, domáce pečené klobásy, občerstvenie a hlavne dobrá nálada. Dobrú náladu Vám vieme zvýšiť aj doplnkovými službami podľa želania a dohody. Všetko vieme dať do Vašich firemných nákladov, čo si len želáte. Na tieto akcie všetci spomínajú v dobrom a túžobne ich očakávajú zas a zas. Vyskúšajte a nesklamete sa. Koľko peňazí vydávate ročne na reklamu ? Časť z nich investujte do tejto akcie a úspech je garantovaný. Spojte príjemné s užitočným.

Rybársky revír Carp paradise patrí medzi elitu nielen na Slovensku, ale aj v európskom meradle. Ročne ho navštevuje vyše tisíc rybárov z celého sveta. Chytajú tu aj majstri sveta a Európy. Organizujú sa tu medzinárodné, firemné súťaže. Natáčajú sa tu filmy, videokazety, fotky vidieť v knihách, časopisoch, na internetových stránkach. Renomované firmy tu testujú svoje návnady, nástrahy, rybárske náčinie. Rybár tu má zabezpečené všetko, čo potrebuje. Maximálne zarybnený revír kapitálnymi rybami rôzneho druhu, hlavne obľúbeným kaprom /rekord 27 kg /, NON-STOP prevádzku, člny, altánky, možnosť stanovania, chytania s tromi udicami, prístup s autom k miestu lovu, možnosť varenia, grilovania, kladenia bójok, zavážania, ticho a pekné prostredie, bufet s terasou, sociálne zariadenia, apartmány, rybársky obchod, denne čerstvú varenú kukuricu, strážené parkovisko, poradenstvo, rezerváciu miest a ďalšie služby podľa dohody. Celý 4 ha revír je oplotený, strážený, zabezpečený kamerovým systémom. V noci je osvietený reflektormi. Samotná vodná plocha má 2,8 ha, s trstinovými ostrovčekmi.

Je to doslova rybársky raj, nielen kaprový raj, ako to skrýva názov tohto revíru. Čo viac si môže rybár priať ? Len prísť a chytiť najväčšiu rybu svojho života. A od toho väčšej radosti niet. 

Približne 10 km sa odtiaľto nachádza termálne kúpalisko s tobogánom a celým komplexom služieb vo Veľkom Mederi, ktoré môžu navštíviť manželky s deťmi, kým Vy chytáte ryby. Necelých 30 km v Maďarsku sa nachádza Gyor s nádherným kúpaliskom, nákupnými centrami, plázou. Opačným smerom asi 20 km je Komárno s novým kúpaliskom, Európskym nádvorím a množstvom obchodov. Rybačku môžete takto spojiť aj s rodinným výletom a každý bude spokojný.

Podmienky prenájmu vodnej plochy na jednodňovú súťaž v dňoch:

Pondelok- štvrtok........................500 EUR + DPH
Piatok- nedeľa.............................700 EUR + DPH

Všetky ďalšie požiadavky sú vecou dohody, ako aj špeciálne služby podľa Vašich želaní. 
Full servis do Vašich firemných nákladov. Kto ponúka viac ? A legálne.

Tešíme sa na spoluprácu, zabezpečte si termín pretekov ihneď a nezabudnite nás odporučiť všetkým známym. 
Kontakt: Igor Janits – majiteľ, tel.: 0905-430-191 od 9.00 hod. do 15.00 hod.

Upozornenie pre ostatných rybárov: počas trvania súťaží je rybársky revír uzatvorený pre danú spoločnosť.
Upozornenie pre organizátorov súťaží: termín súťaže nahláste čím skôr, kým sú voľné termíny, nakoľko rezervácie pre rybárov začínajú od februára a vydáme ich na všetky voľné dni , potom už nie je možné rezervovať si súťaž.
Svoju rezerváciu je potrebné potvrdiť uhradením zálohy vo výške 300 EUR na číslo účtu 
VÚB 597647 - 172 / 0200, Variabilný s. bude dátum súťaže, najneskôr do 15.02.2010. V prípade odstúpenia od súťaže, zálohu nevraciame, slúži na vykrytie straty z dôvodu uzatvorenia revíru.

Ďakujeme za pochopenie 
majiteľ Igor Janits