Testovanie nástrah

 • V roku 2010, začal krásne bodovať boilies od firmy SILVERBAITS hlavne boilies ASAFOETIDA a halibut pelety. Uvidíme čo nám prinesie jeseň, možno sa niekomu z Vás podarí chytiť rekord jazera práve na túto značku.
  (Carp-team Carp paradise) 
   
 • V roku 2009, opäť bodoval boilies LASTIA . Gratulujeme!
  (Carp-team Carp paradise) 
   
 • V roku 2008, takisto, ako aj minulý rok, sa víťaznou boilies stala opäť LASTIA. Gratulujeme!
  (Carp-team Carp paradise) 
   
 • V roku 2006 sa stala boiliesom Č.1 opäť LASTIA, ktorá ďaleko zanechala všetky ostatné nástrahy. Gratulujeme! Ryby na ňu ihneď reagovali a neprestali reagovať po celú sezónu.  Tieto boiliesi je možné zakúpiť aj v našom rybárskom obchode priamo na jazere.
  (Carp-team Carp paradise) 

 • Oznamujeme Vám výsledky testu - najúčinnejšia bolies leto 2005 - na ktorí sa nachytalo viac kapitálnych kaprov - než na ostatné testované boiliesi dokopy, na ktorú sa chytalo aj keď zábery neprichádzali na iné boilies - víťaz testu - LASTIA. Účinné boli jednak boilies, jednak nugety. Ani nevieme čo tu máme na Slovensku, priamo pod nosom a za ľudové ceny. Vyskúšajte, uvidíte! 
  (Carp-team Carp paradise) 

 • Testovali sme boilies Frankfurtská klobása od SBS, spolu aj s ďalšími inými. Stali sa absolútnym víťazom testu, nachytalo sa na ňu viac kaprov, než na ostatné boilies dokopy. Zaujímavosťou bolo, že väčšinou reagovali najlepšie kapre nad 10 kg. Najväčší ulovený kapor mal hmotnosť 18 kg. Teplota vody 14 C. Stala sa tak boilies č. 1 na tejto vode – jar 2005. 
  (Carp-team Carp paradise) 

 • Z vnadiacich zmesí sme testovali najnovšiu zmes maďarských majstrov MMX, nového výrobcu POTYKA  kft. Táto vnadiaca zmes sa práve začala predávať na našom trhu, je kvalitná a za neuveriteľne nízku cenu. Napr. 3 kg balenie má pultovú cenu 110,- SKK. Výrobky sa vyrábajú v širokej škále aj v 1 kg baleniach. Jej účinnosť nezaostávala v ničom za drahými vnadiacimi zmesami. Teplota vody 9 C. Uvidíme aká bude účinnosť v teplej vode. Nachytali sme na ňu množstvo kaprov, pleskáčov, karasov.
  (Carp-team Carp paradise) 

 • Testovali sme partikel od pána Svitača – výrobcu. Marínovaný tigrí orech chutil kaprom ešte viac než boilies. Najväčší úlovok 16,80 kg. Na ostatný partikel v širokej škále – kukurica, pšenica, konope, javorové semeno, hrach, fazuľa, zábery nedali na seba dlho čakať. Teplota vody 15 C. 
  (Carp-team Carp paradise)

 • Sme pripravení otestovať aj ďalšie boilies, vnadiace zmesi, partikel, pelety atď. 

 • Ponúkame možnosť testovania návnad a nástrah 24 hodín denne po celý rok. K dispozícií je náš CARP TEAM, ktorý bezplatne otestuje Vaše N+N. Takto Vám odpadnú náklady na platenie testerov, ich výbavy a réžie, získate prehľad o účinnosti Vašich N+N v každom ročnom období a za rôznych podmienok. O výsledkoch testov Vás budeme informovať a po vzájomnej dohode výsledky zverejňovať v médiách.

 • Výrobcovia, dovozcovia, obchodníci máte možnosť prezentovať sa širokej rybárskej verejnosti aj týmto spôsobom a to s minimálnymi nákladmi. Okrem N+N je možnosť testovania aj rybárskeho náčinia. Všetky podmienky je možné dohodnúť individuálne s majiteľom rybárskeho revíru, Igor JANITS, +(0)421 905 430 191.